جلوگیری از حذف شدن از اینستاگرام

را های جلوگیری از حذف شدن از اینستاگرام : متاسفانه هیچ راهی برای دوباره فعال سازی یک اکانت اینستاگرامی که قبلا حذف یا Deactive شده وجود نداره چون مسائل امنیتی شرکت اینستاگرام ، این اجازه رو به شما نمیده. با این وجود ، به هرحال راه هایی برای محافظت در برابر Deactive شدن و راه هایی برای دوباره پس گرفتن اطلاعات Log-in وجود داره که می تونید با اون ها از پس این مشکلات بر بیاین.

 گام اول جلوگیری از حذف شدن :

در جریان باشید که حذف یک اکانت دائمیه . طبق مسائل امنیتی و مجوزات رسمی سایت اینستاگرام ، اکانتی که غیرفعال شده ، به صورت دائمی غیر فعال میشه. این موضوع در صورتی صحت داره که خودتون شخصا اکانت خودتون را حذف کنید ، کسی اکانت شما رو هک کنه و اون رو حذف کنه و یا خود اینستاگرام اکانت شما رو حذف کنه.
تا وقتی که شما بر خلاف قوانین و مقررات اینستاگرام عمل نکنید ، اکانت شما حذف و یا غیر فعال نخواهد شد. این به معنیست که شما نمیتونید از طرف خودتون از اینستاگرام تقاضا کنید که اکانتی رو حذف کنه و همین موضوع برای دیگران هم صحت داره.
وقتی که یک اکانت اینستاگرام حذف و یا غیر فعال بشه ، تمام عکس ها ، فیلم ها ، کامنت ها ، لایک ها و روابط دوستانه تون در شبکه در آن واحد و برای همیشه حذف میشه.
اگر اینستاگرام هیچ دلیلی برای Deactive کردن اکانت شما نداره و اگر شما هم به شخصه اکانت خود را از صفحه کاربری خودتون حذف نکرده باشید ، به احتمال زیاد شخصی به داخل اکانت شما وارد شده و اون رو حذف کرده باشه.
حتی تحت این شرایط هم اینستاگرام اکانت شما را دوباره فعال نمی کنده و شما باید یک اکانت جدید و قوی تر و با امنیت بالاتر بسازید.

 گام دوم جلوگیری از حذف شدن :

اکانت جدیدی را با همون آدرس E-Mail قبلی بسازید. اگر اکانت شما حذف شده باشه می تونید اکانتی با همون آدرس ایمیل و یوزر نیم متفاوت بسازید.
به یاد داشته باشید که شما نمیتونید با همون یوزرنیم قبلی ثبت نام کنید و اکانت بسازید اگرچه می تونید با همون ایمیل ثبت نام کنید و با همون اکانت فیسبوک قبلی تون لینک بشید.
در جریان باشید که ثبت نام و ساختن اکانت با آدرس ایمیل قبلی ، عکس ها ، فیلم ها و اطلاعات قبلی شما رو بر نمیگردونن.

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام

 گام سوم جلوگیری از حذف شدن :

به کمک یک دستگاه دیگه Log-in کنید. اگر شما خودتون اکانتو حذف نکرده باشین و در کل مشکل خاصی وجود نداشته باشه که باعث حذف اکانت شما بشه و با این حال شما نتونین از دستگاه خودتون Log-in کنید ، ممکن است اکانت شما Deactive نشده باشه. در بعضی از مواقع آپدیت شدن نرم افزار نیز باعث به وجود آمدن مشکل Log-in می شود که در این صورت از خود سایت اینستاگرام امتحان کنید.

 گام چهارم جلوگیری از حذف شدن :

احتمال مشکل Log-in را در نظر بگیرید. اگر شما اکانت خود را حذف نکردید و اینستاگرام هم هیچ دلیلی واسه Deactive کردنش نداره و با این حال شما نمیتونین Log-in کنید ، ممکن است که مشکل فقط در مورد یوزر نیم و یا پسورد باشه که شما اشتباه وارد میکنید. پس قبل از اینکه احتمال حذف اکانت خودتون رو در نظر بگیرید ، احتمال اشتباه خودتون رو تو فکر داشته باشین.

 گام پنجم جلوگیری از حذف شدن :

پسورد خودتون رو با فیسبوک ریست کنید. اگر رمزتون رو فراموش کردید و یا مشکل لاگ این دارید ، میتونید پسوردتون رو از طریق اکانت فیسبوک تون ریست کنید ، در صورتی که دو اکانت با هم لینک باشند.
در صفحه لاگ این ، “Forgot Password” را انتخاب کنید و در ادامه گزینه “Reset Using Facebook” رو انتخاب کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام

 گام ششم جلوگیری از حذف شدن :

ریست کردن پسورد به کمک E-Mail. اگر اکانت شما به فیسبوک لینک نیست باید پسورد خودتون رو از طریق E-Mail ریست کنید.
در صفحه لاگ این ، “Forgot Password” را انتخاب کنید و در ادامه گزینه “Username or E-Mali” رو انتخاب کنید.

 گام هفتم جلوگیری از حذف شدن :

اگرم ایمیل حاوی پسورد برای شما ارسال نشد ، اسپم های خود را چک کنید. اگر هیچکدام از این راه های کارساز نبود ، امکان داره که شما ایمیل خود را اشتباه تایپ کردید. متاسفانه ، اگر شما ایمیلی که با آن ثبت نام کردید را به خاطر نداشته باشید ، اینستاگرام به شما اجازه نخواهد داد که وارد اکانت خود شوید.

حذف اینستاگرام

حذف اینستاگرام

 گام هشتم جلوگیری از حذف شدن :

اگر لینک کار نکرد ، دوباره امتحان کنید. اگر لینک ریست پسورد کار نکرد ، درخواست یک ایمیل ریست دیگر را بدهید. لینک های ریست نسبت به زمان حساس هستند پس این امکان وجود دارد که لینک اصلی ای که شما دریافت کردید ، تاریخش گذشته باشه.
همچنین باید مطمئن باشید که هنگام کپی و پیست کردن پسورد ، فاصله ی اضافی بین پسورد نباشد.

 گام نهم جلوگیری از حذف شدن :

دنبال یوزرنیم گمشده بگردید ، اگر اینستاگرام یوزر نیم شما را در سیستم خود نمیبیند ، از طریق ایمیل خود به دنبال اکانت خود بگردید.
شما همچنین میتوانید یک URL از عکس های خود را پیدا کنید که قبلا در جای دیگر به اشتراک گذاشته بودید و به کمک اون یوزرنیم خودتون رو پیدا کنید.

جلوگیری از حذف شدن از اینستاگرام

به یاد داشته باشید که پیام “No Account Found” می تواند به این معنی باشد که اکانت شما حذف شده است ، خصوصا در مواقعی که مطمئنید که یوزرنیم خود را درست وارد کردید.

 گام دهم جلوگیری از حذف شدن :

از عمل کردن بر خلاف مقررات اینستاگرام خودداری کنید. شما میتونید از Deactive شدن جلوگیری کنید ، اگر از پست کردن چیز هایی که خلاف مقررات شبکه س ، اجتناب کنید.

خرید لایک اینستاگرام و فروش پیج اینستاگرام

مقررات به این شرح است :
– پست کردن عکس ها و ویدیو هایی که خودتان آن ها را گرفتید. اگر عکسی را خودتون گرفتید و میتونید ادعا کنید که کپی رایت رو رعایت کردید و عکس کاملا به خود شما تعلق داره میتونید عکس رو پست کنید.
– از گذاشتن عکس ها و ویدیو های غیر اخلاقی خود داری کنید. عکس ها و اطلاعاتی که پست میشن باید متناسب با تمام سنین باشند.
– با احترام برخورد کنید. اگر با یک کاربر دیگر مشکل خاصی و یا مخالفتی دارید با اون مودب باشید و می تونین به کمک ویژگی بلاک ، از کشمکش هایی که در آینده ممکنه اتفاق بیوفته جلوگیری کنید.

 گام یازدهم جلوگیری از حذف شدن :

از قانون “Terms of Service” سرپیچی نکنید.
این قانون عبارت است از :

– سن کاربر باید بالای ١٣ سال باشه
– کاربر نباید عکس های خشن ، غیر اخلاقی و غیرقانونی را پست کند
– کاربر نباید اکانت خود را بفروشد و یا آن را به کس دیگر انتقال دهد
– کاربر نباید از اطلاعات لاگ این خود برای دیگر اکانت ها استفاده کند
– کاربر باید تمام مسئولیت ها در قبال امنیت اکانت خود را بر عهده داشته باشد
– کاربر نباید ، به اذیت و آزار ، بی احترامی ، تهدید و تجاوز بپردازد
– کاربر نباید از اینستاگرام برای اهداف غیرمجاز استفاده کند
و غیره . . .

 گام دوازدهم :

از اطلاعات خود به دفعات بکآپ بگیرید. اگر نگران حذف شدن و یا Deactive شدن اکانت خودتون هستید باید به فکر پک آپ کرفتن عکس ها و ویدیو های خود بر روی کامپیوتر شخصی و یا نرم افزار های قابل اعتماد باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *