اگر در گذشته عکس ها و حساب کاربری کسی را در اینستاگرام خود مشاهده می نمودید و الان چند روزی است که خبری از او نیست و شک دارید او شما را آن فالو یا بلوک کرده باشد همانطور که می دانید اینستاگرام اجازه چک کردن این مورد را به شما نمی دهد ولی ناراحت نباشید هنوز هم راهکارهایی وجود دارد .
۱- اگر شک دارید که فردی شما را از اینستاگرام بلاک کرده و در مرحله اول سعی کنید صفحه اینستاگرام و اکانت او را دراینستاگرام سرچ نمایید . اگر مطمئن شدید که نام اکانت او را درست وارد کردید ولی اسم و اکانت او پیدا نشده است احتمالا بلاک شده اید .
۲- سعی کنید او را فالو نمایید . اگر فردی را قبلا فالو کرده اید ولی اکنون باید دوباره او را فالو کنید احتماا جواب مثبت باشد بله او شما را بلاک کرده است . اگر می توانید وارد صفحه او شوید و با کلیک گزینه فالو اتفاقی نمی افت و با اینکه فالو را انتخاب می کنید عبارت فالویینگ ظاهر می شود و و قتی دفعه بعد به صفحه او سر می زنید ، با گزینه فالو مواجه می شوید نه فالویینگ پس او شما را بلاک کرده است .
۳- در لیست فالویینگ خود به دنبال اسم او بگردید . اسم او وجود دارد ؟ یا او شما را از یست دنبال کنندگان خود حذف کرده است و یا بلاکتان کرده است .
۴- منشن کنید . اگر فکر می کنید شما را بلاک کرده ولی این بلاک تصادفی و اشتباهی رخ داده به او تلنگری بزنید زیر یکی از عکسها و ارسال نمایید منشن . به این صورت که ابتدا یک علامت @ و سپس اسم اکانت او را وارد نمایید .
و اپلیکیشن اینستاگرام بطور اتوماتیک لیست افرادی که منشن می نمایید بر او خواهد آورد اگر شما را ببیند بلاک کردن شما صرفا یک اشتباه بوده باشد او احتمالا شما را آنبلاک خواهد کرد .
۵- اکانت دیگری بسازید
در برنامه از پایین صفحه گزینه پروفایل و سپس ستینگ و بعد از آن گزینه لوگ اوت را انتخاب نمایید یک حساب کاربری دیگر بسازید و اگر با این حساب جدید می توانید او را فالو نمایید و با حساب قبلیتان نمی توانید او شما را بلاک کرده است .
۶- اگر فکر می کنید فردی شما را بلاگ کرده است ، ولی اسم او را به یاد نمی آورید و یا اسم اکانت او را فراموش کرده اید از آن فالوگرام استفاده نمایید .
۷- کلمه unfallowgram را در گوگل سرچ نمایید وارد سایت شوید گزینه sign in with in instagram را انتخاب نمایید می توانید ببینید چه افرادی شما را آن فالو کردند .

سایت لایک میکر به شما پیشنهاد میکند از مقاله روش کار اینستاگرام چگونه است ؟  استفاده نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *