روش کار اینستاگرام چگونه است ؟

اینستا گرام از آن دست شبکه های اجتماعی است که امروزه بسیار مورد توجه در جهان می باشد . شبکه اینستاگرام بالای ۵ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که روز به روز به این کاربران افزوده می شود .

۱-بخش اول : راه اندازی و نصب : در ابتدا نرم افزار اینستاگرام را دانلود نمایید و کاربران ویندوز فون در استور برنامه اینستاگرام را پیدا کرده و نسخه ای که امکانات کامل تری را داراست ، دانلود کند .

بخش دوم : ایجاد یک حساب کاربری بر روی دکمه ساین آپ ضربه بزنید و نام کاربری ، گذزواژه ، شماره تلفن و اطلاعات خود را وارد نمایید . آیکون هم شبیه ستاره است .

بخش سوم : دوستان خود را در شبکه های اجتماعی پیدا کرده و آنها را فالو کنید و حتی دوستانتان در فیسبوک و توییتر را نیز پیدا کنید .

بخش چهارم : ابزار اینستاگرام پیرکت   ابزاری است برای به روز رسانی . با این وسیله می توانید پستهایتان را برای نمایش گذاشتید برای همه فالوور ها و یا تعدادی کنترل نمایید .

روی       رفته و افرادی که قصد به اشتراک گذاری با آنها دارید را انتخاب نمایید .

بخش دوم :

در تب فید می توانید تمام پست های ارسال شده به وسیله مخاطبین خود را مشاهده نمایید و آیکون یک خانه است و با دکمه رفرش ، پست هایی که به تازگی ارسال شده را می توانید ببینید .

تب  پاپیولر  : در این تب می توانید پست های ارسال را که در مخاطبین شما موجود نیستند اما در جامعه کاربران اینستاگرام مورد توجه و اگر گرفته اند و لایک های بیشتری گرفته اند ببینید .

۳-تب نیو : هر اتفاقی که به شما مربوط می شود یعنی هربار مخاطبی پست شما را لایک و یا کامنت بفرستند و یا به جمع فالوور های شما بپیوندد در این تب نمایش داده می شود و آیکون آن یک کامنت با یک قلب در وسط آن است .

   ۴- پسند کردن یا لایک و ارسال نظر یا کامنت برای مخاطبینتان که پست ارسال کردند : برای لایک کردن دکمه با آیکون قلب را فشار دهید ویا دوبار روی عکس پست شده ضربه بزنید برای تمام ارسال نظر هر آیکون مربوط در کنار لایک را فشار دهید .

۵- بررسی پروفایل کاربر برای دیدن فهرست کامل از پست های ارسالی و همچنین مروری بر فالوور هایتان و همچنین می توانید اطلاعات خود را دیزاین نمایید .

ارسال تصویر به اینستاگرام : برای فرستادن عکس دکمه شیر را ضربه بزنید عکاسی کردن و یا عکس های موجود در گوشی را انتخاب و ارسال نمایید . اگر لازم باشد عکس موردنظر را گرفته و روی دکمه شیر ضربه بزنید و موردی که آیکون دوربین دارد ضربه بزنید . بعد از عکاسی بر روی گزینه نکست ضربه بزنید .

و یا اگر عکسی از حافظه گوشی میخواهید روی آیکون دوربین ضربه بزنید و عکس مورد نظر را انتخاب نمایید و دکمه نکست را بزنید .

۳- ادیت عکس : می توانید تصویر موردنظر را بچرخانید و یک قاب به آن اضافه کنید و چندین فیلتر روی عکس مورد نظر قرار دهید .

۴- افزودن کاپشن به عکس : در این قسمت اطلاعات مختصری در مورد عکس و شکل متن اضافه کردن و همچنین سیر اطلاعات نظیر هشتگ ها برای جستجوی تصویر موردنظر در اطلاعات مکانی جغرافیایی به تصویر اضافه نمایید و همچنین ، پست خود را در فیسبوک و یا توییتر به اشتراک بگذارید .

سایت لایک میکر به شما پیشنهاد می کند از مقاله نکات مهم در افزایش فالوور اینستاگرام چیست ؟ استفاده نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *