نکات مهم در افزایش فالوور اینستاگرام چیست ؟

نکات مهم در افزایش فالوور اینستاگرام :

امروزه کاربران زیادی به دنبال روش افزایش فالوور و لایک می باشد .

۱-نوشتن یک بیوگرافی بسیار جالب و زیبا . بیوگرافی را منتشر نمایید که نشانگر اخلاقیات و روحیات شما باشد و از شکلک های متفاوت استفاده نمایید تا جلوه به خود بگیرد . کیفیت و زیبایی بیوگرافی بسیار تاثیر گذار در مرحله اول می باشد چون هر کاربری می خواهد در ابتدا از شما اطلاعاتی بداند و بعد فالویتان کند .

۲- گام های اول مهم هستند . عکس پروفایلتان باید بیانگر شخصیت شما باشد .

۳- با ادب پست بگذارید

۴- تنوع یکی از چاشنی های زندگی است . عکس های گوناگون از خود آپلود کنید و از عکس های تکراری در مورد خود و بچه های خود خودداری نمایید . اشتراگ گذاری عکسها بیانگر شخصیت شماست .

۵- خلاق باشید . زمانی که عکس و شرح کار خود را می دهید باید خلاق باشید چون یکی از راه های جذب فالوور می باشد .

۶- عکس با کیفیت پست نمایید . کیفیت عکسهایی که میگیرید باعث افزایش فالوور های شما می شود یادتان باشد شما دارید با عکسها داستان زندگی خودتان را بازگو می کنید .

۷- کاری کنید که عکسها دیده شوند . استفاده از هشتگ تاثیر زیادی در دیده شدن عکسها دارد پس دنبال هشتگ مناسب باشید .

راهنمای تنظیمات قسمت شبکه های اجتماعی :

سرعت عمل داشته باشید . یکی از کلمات مهم سرعت عمل در پاسخ به کامنت های کاربران مخاطبین شماست . اگر نسبت به نظرات و فالوور های دیگران بی تفاوت باشید و یا پاسخ آن ها را ندهید آنها را دعوت به آنفالو کردن صفحه تان کرده اید . مشتریان توقع دارند فعال باشید دارند فعال باشید و به سرعت پاسخ آن ها را بدهید . طبق آمار ارزیابی و بررسی شده در شبکه های اجتماعی مشتریان دوست دارند که یک ساعت و کمتر پاسخ آن ها را بدهید و تعداد محدود یک یا چند روز منتظر می مانند . کاربران را فعال کنید کاری کنید که مخاطبین شما دوستانتان تشویق به فالو کردن کنند و آنها را تگ کنند شما با پست کردن عکس های جذاب و سوال برانگیز پرسیدن سوال از کاربران با یک نظر سنجی با طرح یک سوال زیر یک پست انجام دهید .

صفحه اینستاگرام خود را مرور فرمایید . هرجا که فکرتان می رسد صفحه اینستاگرامتان را تبلیغ کنید .

در اینستاگرام کیفیت مهم است نه کمیت . استفاده صحیح و درست از اینستاگرام تعدادی افراد به جنبه های هنری توجه زیادی ندارند . شاید شما یک عکس به طور شکاری را برای توییتر و فیسبوک استفاده نمایید اما کاربر اینستاگرام به کیفیت اهمیت می دهد . حتی اگر عکس از لحظه ای از روزتان استفاده کرده اید و جایی که امروز در آن بودید با این عکس ثبت کنید . اینستاگرام یک آلبوم از بهترین عکسهای شماست و یک تقویم روزانه نیست . اگر وبلاگ نویسید و یا سایتی دارید و ابزار اینستاگرام برای کشاندند کاربران به وبلاگ و سایت خود استفاده کنید . عکس و هر اتفاق تصویری را به صورت کامل منتشر کنید و سعی کنید مزه آن را به بازدیدکنندگان خود بچشانید و راه صحیح را انتخاب نمایید .

وب سایت لایک میکر پیشنهاد میکند از مقاله چگونه افزایش فالوور داشته باشیم؟ استفاده نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *