چگونه از اینستاگرام کسب درآمد نماییم ؟

چگونه از اینستاگرام کسب درآمد نماییم ؟

فروش مستقیم محصولات شما تولیدکنندگان لوازم مد یا لوازم خانگی تزئینی را می توانید در اینستاگرام پیدا کنید که می توانید تصاویر خود را به اشتراک بگذارید و به فروش برسانید و از این نرم افزار برای تبلیغ رایگان محصولات خود استفاده نمایید و زودبازده ترین راه برای کسب درآمد می باشد .

روش دوم : تبلیغات : کاربران با ترفندهای متفاوت تعداد فالوور های خود را افزایش می دهند و صفحه خود را یک رسانه پربازدید می نمایند و با قرار دادن تصاویر تبلیغی به درآمد ماهیانه می رسند . یکی از روش های ساده برای درآمدزایی و فروش می باشد .

برندسازی : این روش برای تولیدکنندگان و صاحبان کار می باشد که از ظرفیت ها و پتانسیل این برنامه برای بازاریابی استفاده می نمایند . برند ها فقط بر یک محصول تاکید نمی کنند بلکه به صورت مستقیم کاربران را به سمت فروشگاه و یا وبسایت خود هدایت می نمایند ، که اصولی ترین و بهترین روش می باشد .

خرید و فروش صفحات فالوور : روش دلال یا واسطه گری می باشد . افرادی صفحات کاذب درست می کنند و با روش های عجیب کاربر را جذب کرده و به دیگران می فروشند . در این روش سواستفاده از اعتماد دیگر اعضا می نمایند درآمد خوبی دارند اما به بدترین روش افزایش درآمد می باشد .

هیچ کاری غیر ممکن نمی باشد از فروش لباس های ساده و یا خلاقیت و یا دستبند های ارزان قیمت می توانید آرام آرام به در آمدزایی برسید . بدون پول اجاره ، سرماله اولیه باشید خرید و فروش صفحات اینستاگرام افراد هستند که تعداد دنبال کنندگان یک صفحه را افزایش می دهند و به متقاضیان مختلف می فروشند و این کسب و کار به حدی جدی شده است که به شغل اول خیلی ها تبدیل شده است .  چگونه یک پیج ساده با تعداد فالور های حدود دویست هزار نفر بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان به فروش می رسد .  اعداد و ارقام باور نکردنی در این خرید و فروش وجود دارد از صفحه ۵۰ هزار تومانی گرفته تا برخی صفحات که صدمیلیون تومان بفروش می رسد . بله درست شنیدید صد میلیون تومان . این بازار انقدر جدی و نفسگیر شد که شرکت هایی به صورت تخصصی کار می کنند .

وب سایت لایک میکر به شما پیشنهاد میکند از مقاله روش های افزایش فالوور اینستاگرام ، نیز استفاده نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *